ALTHERMA NEDİR?

DAIKIN ALTHERMA TASARRUF UZMANI

Daikin Altherma yüksek verimli ısı pompası teknolojileri ile evinizi ısıtın, soğutun, sıcak su ihtiyacınızı sağlayın!

Altherma nedir?

Daikin tarafından sunulan Altherma hava kaynaklı ısı pompaları, dış ortam havasındaki ısıyı çekerek yenilenebilir enerji kaynaklarından faydalanır. Sistem soğutucu akışkan içeren kapalı bir devreden meydana gelir.Buharlaşma, sıkıştırma, yoğuşma ve genleşme adımlarından oluşan, termodinamik bir döngü oluşturulur.

Daikin Altherma, ısı pompası özelliği sayesinde ısıtma, soğutma ve kullanım sıcak suyu konforunu bir arada sağlar. Dolayısıyla mekanın iklimlendirilmesi ve kullanım sıcak suyu için ısıtma ve soğutma sistemi yatırımının ayrı ayrı yapılmasına gerek yoktur.

İster yeni inşa edilmiş bir ev, ister mevcut bir düşük enerjili ev olsun düşük sıcaklıklı Daikin Altherma split ünite genel klima kontrolü için tamamen entegre bileşenlerin kullanılmasına izin verir.

Isıtma ve soğutma için entegre bir döşeme tipi iç ünite mi seçersiniz, yoksa duvar tipi bir iç ünite mi tercih edersiniz? Evde yerden ısıtma sistemimi, yoksa ısı pompası konvektörü mü kullanılıyor? Elektrik şebekeden mi, yoksa güneş enerjisi v.b. gibi yenilenebilir çevre dostu bir kaynaktan mı geliyor? Tüm bu koşullarda Daikin Altherma sistemi sizin için toplam bir çözüm sunacaktır.

Bunu biliyor muydunuz?

Daikin, Altherma sistemini tamamen farklı iklim koşullarında test etmek için çeşitli bölgelerde (İskandinavya, Portekiz, Fransa,Belçika, …) gözlem sahaları kurmuştur. Gözlem sahalarında hava sıcaklığı ne olursa olsun yüksek konfor, sabit sıcaklık, düşük enerji tüketimi ve kesintisiz sıcak su ile maksimum seviyede bir memnuniyet sağlanmıştır.

Altherma ürün kataloğu ve fiyat listesi

ISITMA ÇÖZÜMLERİ KATALOĞU 2018-2019

ALTHERMA FİYAT LİSTESİ

Projelendirme ve cihaz seçimi

Daikin tarafından üretilen Altherma cihazları bir çok çeşit ve varyasyonu ile evinizin, villanızın tüm ihtyiacını tek başına karşılayabilmektedir. En optimum verimi almak için en iyi projelendirme ve cihaz seçimi çok önemlidir. Bizi arayarak veya mail atarak Altherma ihtiyacınızı iletin ve uzman ekibimiz sizin için projelendirme ve cihaz seçimini yapsın.

Aşağıdaki mail adreslerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

melconmuhendislik@daikinbayi.com

destek@melcon.com.tr

Aşağıdaki telefon numaramızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

+90-216-358-00-71