Aşağıdaki simgelere tıklayarak, telefon numaramızı veya mail adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz!

İletişim Bilgileri

Daikin Klima - İstanbul Kadıköy Yetkili Bayi
Melcon Mühendislik ve İklimlendirme Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Telefon: 0 (216) 358 00 71

Mail: melconmuhendislik@daikinbayi.com / destek@melcon.com.tr

Daikin Klima İletişim

Ürün İnceleme ve Sorgulama

Melcon Mühendislik Mağaza

Daikin ve Airfel markalı klima ve klima sistemlerini incelemek için Melcon Mühendislik Mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Telefon ile bilgi almak için, Pazartesi-Cumartesi günleri 09:00-20:00 saatleri arasında; 0216 358 00 71 numaralı telefonu sabit hattan veya cep telefonunuzdan(tarifenize göre operatörler tarafından yerel ücretler uygulanabilir) arayabilir,melconmuhendislik@ daikinbayi.com mail adresimize mail gönderebilirsiniz.

Satış Desteği

Tüm ürünlerimizi satış ofisimize gelerek inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Siparişlerinizi ofisimize gelmeden uzaktan verebilir, ödemelerinizi güvenli bir şekilde uzaktan gerçekleştirebilirsiniz. Ürün satışı ile ilgili sorularınız için 0 (216) 358 00 71 numaralı telefonu sabit hattan veya cep telefonunuzdan arayabilir melconmuhendislik@daikinbayi.com mail adresimize mail gönderebilirsiniz.

Ödeme Şekillerimiz

Nakit ödemelerinizi bankanızdan Havale/EFT seçenekleriyle yaparak sipariş verebilirsiniz. Kredi kartı ile 12 taksite kadar yapılacak ödemelerinizi Daikin Türkiye A.Ş. merkezi sanal pos sistemimizi kullanarak 256 bit SSL şifreleme ile güvenli bir şekilde uzaktan gerçekleştirebilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Ödeme şekillerimiz ile ilgili tüm sorularınızı 0 (216) 358 00 71 numaralı telefonu sabit hattan veya cep telefonunuzdan arayarak iletebilirsiniz.

Randevu İle Alışveriş

Çalışma saatlerimiz içerisinde satış ofisimize gelemeyen müşterilerimiz 19:00 - 21:00 saatleri arasında, önceden randevu olarak satış ofisimizi ziyaret edebilirler. (Pandemi döneminde değişiklik gösterebilir, bilgi alınız.)

Kurumsal Müşterileri İçin Satın Alma

Kurumsal veya profesyonel bir kullanıcı iseniz, kurumsal iş birlikleri sayfamızı ziyaret ederek veya bize 0 (216) 358 00 71 numaralı telefonumuzdan ulaşarak kurumsal özel fiyatlarımızdan ve koşullarımızdan faydalanabilirsiniz.

Ürün Satın Alma ve Destek

Nasıl Seçilir ?

Perakende ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için "Nasıl Klima Seçilir?" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Desteklerimize Göz Atın

Tüm ürünlerimizi hakkında hızlı yanıtlar, kılavuzlar ve teknik açıklamalar için “https://www.melcon.com.tr/klima-bilgileri-ve-tavsiyeleri/” sayfamızı ziyaret edebilir, melconmuhendislik@ daikinbayi.com mail adresimize mail göndererek sorularınızı sorabilirsiniz.

Kurumsal Adres

Melcon Mühendislik ve İklimlendirme Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Erenköy Mahallesi Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No: 272/4 KADIKÖY - İSTANBUL

Sicil numarası: 965339 / 0 Türkiye Cumhuriyeti ticaret siciline kayıtlıdır. 

İTO sicil numarası: 962812 / 0 İstanbul Ticaret Odası'nda kayıtlıdır.

Vergi Dairesi: Göztepe V.D.

Vergi No: 6140595510

Telefon: 0 (216) 358 00 71

Mail: melconmuhendislik@daikinbayi.com / destek@melcon.com.tr

Web Hizmetleri: 

www.melcon.com.tr 

melconmuhendislik.daikinturkiye.com

www.daikinklima.store

www.vrvdaikin.com