Kaliteli Hizmet = Mutlu Müşteriler

Melcon Mühendislik Ltd.

MELCON Mühendislik, temsil ettiği dünya iklimlendirme sektörü lideri DAIKIN markasının 50 yılı aşan deneyim ve bilgi birikimine dayanarak, iklimlendirme cihazları satış ve pazarlama, proje, taahhüt, bakım ve işletme alanlarında yurt içi ve yurt dışı işlerinde hizmet vermek amacı ile 2015 yılında kurulmuştur.

Melike Gülbahçe Kurular 2014 yılında Daikin, Kalder ve Kosgeb iş birliğiyle düzenlenen Sakura programına 100’ün üzerinde adayın arasından seçilerek Melcon Mühendislik’i kurmuş ve faaliyete geçirmiştir.

MELCON Mühendislik olarak öncelikli amacımız iklimlendirme sektöründe müşteri memnuniyetinin birinci öncelik olmasına öncü olmaktır.

Bu vizyonu sayesinde Melcon Mühendislik 2016 ve 2017 yıllarında en başarılı Daikin Sakura bayisi seçilmiş ve yüzlerce mutlu müşteri yaratmıştır.

Melcon Mühendislik, Makine Mühendisliği ve İklimlendirme Sistemleri kapsamına giren tüm sistemlerde, üstlenilen her projenin karakteristiğine özgü kaliteyi, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan, çevresel, ekonomik, sosyal sürdürülebilirliği ve insan sağlığının korunmasını en önemli hedefi olarak benimseyen bir bakış açısıyla çalışmalarını sürdürmektedir. 

Bize ulaşın.

Aşağıdaki mail adreslerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

melconmuhendislik@daikinbayi.com

destek@melcon.com.tr

Aşağıdaki telefon numaramızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

+90-216-358-00-71